Seks anonse


Seks anonse

Ależ się dzisiaj wyspałem. Dlaczego na to się godzimy i trwa to tak długo? Nasza relacja rozwijała się na zasadzie równi pochyłej - po prostu nie było dobrego momentu na zakończenie tego dziwactwa, a każdy dalszy był tylko pogłębieniem relacji i w zasadzie jeszcze mniej odpowiedni (czyt. mniej bolesny) na zerwanie. Ani jedna strona ani druga nie chce też wracać do samotnego domu. W mniejszym stopniu do tego dochodzą jeszcze względy ekonomiczne, bo przecież razem łatwiej, taniej za zakupy, itp. no i tak to sobie wygląda.

@ Dijuna : Choroba oznacza szkodzenie na poziomie gatunku, nie indywiduum. Na przykład bezpłodność może być rozpatrywana przez poszczególnych ludzi jako zaleta, ale jest to w istocie choroba, bo jest nieżądana z punktu widzenia gatunku biologicznego, którego warunkiem przetrwania jest prokreacja.

Właśnie wracam z randki zorganizowanej przez tinder. Ostatnio stuleja mocniej przycisnęła, więc myślę sobie, że może założę sobie konto na tinderze, aby pokręcić z jakimiś pannami, a może nawet i się spotkać jak da rade. Poznaje pannę 95 rocznik, studentka medycyny, przeciętna panna w sumie jak i ja. Uskuteczniamy gadkę szmatkę przez parę dni, przenosimy się na fb, kontynuujemy to, aż dochodzi do tematu spotkania. Ona jest bardzo chętna, happy i zadowolona więc ja myślę sobie, że może będzie spoko, skoro z ryjka jej pasuje, bo zaakceptowała mnie na tinderze, z charakteru też bo gadamy przez spory czas ze sobą. Umawiamy się na mieście na 17, więc po uczelni szykuje się i jadę w umówione miejsce.

Dobra, ale może mniej tym czego nie wiemy, a więcej tego co wiemy. Pierwszym językiem autora Marka była greka. Nie znaczy to jednak, że miał duże pojęcie na temat greckiej kultury, filozofii i wierzeń, gdyż język jakim się posługiwał nie nosi znamion wysokiego stylu. tym, że był Żydem świadczy fakt, iż bardzo dobrze orientował się w tradycji żydowskiej, widać u niego znajomość Starego Testamentu. tym z kolei, że pochodził z diaspory świadczy fakt nikłej wiedzy geograficznej i topograficznej na temat Palestyny. Ewangelia została napisana między 65 a 75 rokiem, chociaż ustępy Świątyni sugerują, że autor wiedział jej zniszczeniu w 70 roku, więc najprawdopodobniej pisał po tym wydarzeniu.

Mógłby być grzeczny i udać że się cieszy, ale taki nietrafiony prezent + grzeczność to tylko kłopot, musiałby teraz pić z kubka którego nie lubi i jeszcze udawać że mu się to podoba. Niektórzy są wyluzowani i wszystko im jedno, mogą będąc skrzypkiem pić z kubka z trąbką i jest fajnie, inni po prostu nie są i tyle, musieliby udawać na siłę. Wyciągnij wnioski i następnym razem wcześniej zapytaj kogoś kto wie co chodzi - każdy jego kumpel jeżdżący na rowerze by natychmiast zwrócił na to uwagę (bo to na prawdę różnica jak piłka tenisowa a baseballowa - to zupełnie nie to samo nawet jeśli wygląda podobnie).

Podobne strony: