Sara wyjaśnia również kim są jej klienci Choć wiele osób uważa

Informacje

Kategoria: blog
Dodany: 2018-02-02

Tagi dla artykułu


foto
Seks anonse

foto
Ja tylko pokazuję Tobieże Ty sam możesz tworzyć


Randki erotyczne kobiet z całej Polski. W dzisiejszym zabieganym świecie ciężko jest poznać kogoś, kto odpowiadałby naszym wymaganiom. Ideałów nie ma, tym wiemy, ale to nie oznacza, że nie możesz poznać człowieka, z którym będziesz się rozumieć bez słów. Gdzie go znaleźć? Najlepszym miejscem jest nasz portal erotyczno-rozrywkowy U nas użytkownicy mogą porozmawiać otwarcie swoich doświadczenich i oczywiście - pragnieniach seksualnych. Przekrocz swe granice, i odważ się spełnić marzenia. Na naszym poratlu dla dorosłych znajdziesz to czego szukasz. Nic nie stracisz, możesz tylko zyskać, albowiem rejestracja jest darmowa! Chcesz poznać kobietę , z którą każde spotkanie będzie czystą przyjemnością? A może jesteś kobietą i szukasz przystojnego mężczyzny , który przeniesie Cię wprost do nieba? Na naszym internetowym seks portalu każdy znajdzie coś dla siebie, nie ważne, czy zależy Ci na związku bez zobowiązań, flircie, jednorazowym seksie, czy poważnej relacji.

Sara wyjaśnia również, kim są jej klienci. Choć wiele osób uważa, że to "nieudacznicy i desperaci", ci stanowią jedynie procent wszystkich odwiedzających dom publiczny, w którym pracuje kobieta. - Bylibyście zdziwieni, jak różni są nasi klienci. Zabawiamy pary w średnim wieku, które chcą sprawić, by ich życie erotyczne było bardziej pikantne. Młodych żołnierzy, którzy nie potrafią wrócić do rzeczywistości i umawiać się na randki z kobietami. Szanowanych biznesmenów, prawników , lekarzy, specjalistów różnych dziedzin, którzy nie mają czasu na randkowanie. Mężczyzn z Aspergerem, którzy nie radzą sobie ze znalezieniem partnerki. Dla nich odwiedzenie seksworkerki nie jest tylko zaspokojeniem chwilowej żądzy - podkreśla Greenmore.

Kobieta, która do branży trafia dlatego, że tego chce i to lubi, a oprócz tego jest ładna, seksowna i wie co chodzi w porno, szybko zostaje gwiazdą. Mieliśmy w naszej historii kilka gwiazd, do których do dzisiaj wzdycha połowa naszych widzów. Staramy się je utrzymać jak najdłużej, ale prędzej czy później odchodzą. Wynika to z kilku przyczyn. Część z nich poznaje jakiegoś faceta, z którym chcą ułożyć sobie życie i on nie pozwala im na dalsze występy w filmach.

Więc gdy czytam tutaj teksty, niektóre teorie # redpill , niektóre tyrady, po prostu mówię sobie "etap 2". Lub "etap 3". Lub "etap 5". I czytam dalej. Ponieważ one wszystkie są przydatne. Nawet jeśli jestem (przeważnie) z własnym gniewem, zrozumienie gniewu innej osoby pomaga mi, ponieważ uczy mnie więcej, gdzie zachodzi rozbieżność między rzeczywistością a naszymi oczekiwaniami.

@ shaky777 : brak seksu przed ślubem skutkuje "lepszym" związkiem małżeńskim czy tez ludzie czekający z seksem do ślubu tworzą potem trwalsze małżeństwo? Bo według mnie to drugie. Samo czekanie nie ma nic do rzeczy. No i trwalsze małżeństwo nie oznacza szczęśliwego małżeństwa.

To naprawdę działa: "W samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jest już 125 takich miejsc, które pomagają się wyleczyć z homoseksualnych skłonności. Można tam spotkać mężczyzn, którzy nawet po okresie wielkiej homoseksualnej aktywności potrafili się nawrócić i stać się szczęśliwymi mężami, ojcami rodzin. Oni są źródłem nadziei, pokazują, że uleczenie nawet wielkich duchowych zranień jest możliwe. W swojej książce „Podróż ku pełni męskości” mówi tym jeden z nich, Alan Medinger, który niedawno gościł w Polsce. W jego ośrodku Regeneracja udaje się wyleczyć większość trafiających tam mężczyzn. Mamy też pierwszy taki polski ośrodek w Lublinie".