Ja tylko pokazuję Tobieże Ty sam możesz tworzyć


Ludzie chyba najbardziej nie potrafią pogodzić się z przemijalnością i przejściowością swojej Formy ,,, choć słowa ,,”z prochu powstałeś i w proch się obrócisz ” ,, wydają się być dla nich zrozumiałe ,,,, Rywalizacja,kto pierwszy coś osiągnie,kto pierwszy coś wykopie, kto ma więcej i więcej ,kto jest bogatszy, kto jest silniejszy….itd…Łatwo możesz zauważyć,ze najnowsze technologie zawsze są na wyposażeniu armii,a stąd już tylko krok do samozagłady.

Ja tylko pokazuję Tobie,że Ty sam możesz tworzyć dla siebie najlepszą rzeczywistość,ale oczywiście to jest Twój wybór i możesz leżeć przed telewizorem i klikać w sztuczną inteligencję,żeby wymyśliła coś za Ciebie. Jeśli technologia jest na pierwszym miejscu,to nie ma współpracy,tylko jest rywalizacja,kto pierwszy coś osiągnie,kto pierwszy coś wykopie, kto ma więcej i więcej ,kto jest bogatszy, kto jest silniejszy….itd…Łatwo możesz zauważyć,ze najnowsze technologie zawsze są na wyposażeniu armii,a stąd już tylko krok do samozagłady. Ludzie myślą,że powietrze na powierzchni zawsze będzie,ale nie zastanawiają się,w jaki sposób powstaje skład powietrza jakim oddychamy.

Tak sobie pomyślałam, że Dawno, Dawno,,,,,, bardzo Dawno temu,,,,,,, Hen wysoko,,,,,,, tam na Horze,,,,,,, leciał sobie sokół,,,,,,, a że akurat od strony Słońca nadlatywał, Został Mianowany Bogiem Horusem ,,,,,,, a Potem To już Wiadomo….. 😉 😀 @xylotet 😀 ….. sikanie pod prysznicem jest wewnętrznie oczyszczające, tak samo jak oczyszczanie wodą ciała z zewnątrz……Taka ‘sikana' kąpiel pod prysznicem jest oczyszczaniem wnętrza i zewnętrza Ciała ze zbędnych energii i rzeczywiście jest to Sprawa Prywatna, nie potrzebująca Widowni, bo Widownia zakłóca ten Proces Oczyszczania…… 😉 W Przygodzicach trójka młodych szczęśliwie dorosła i poszła ‘na swoje', wracając do gniazda głównie na noc……Tak więc, bociani rodzice mają teraz czas dla siebie 😀 …. Porządkują gniazdo, układają gałązki w kształcie serca i kochają się po bocianiemu 😉 ….. Jakiż to piękny widok jest….